ما چه کسی هستیم؟
شرکت برنامه نویسی فیبی لند یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن است که توانسته با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و تیمی متخصص و با تجربه جزء بهترین ها در این حرفه باشد
هدف فیبی لند

هدف ما کمک به کسب و کارها برای رشد و شکوفایی در دنیای دیجیتال است. ما خدمات و راه حل های پیشرفته ای را ارائه می دهیم که برای بهبود دسترسی و فروش محصولات و خدمات آنلاین طراحی شده اند. بنابراین ما می توانیم نیازهای مشتریان خود را به طور کامل درک کنیم و به آنها کمک کنیم تا به اهداف خود دست یابند.شرکت برنامه نویسی فیبی لند با رویکرد مبتنی بر داده، آمار دقیقی را برای توسعه استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات مؤثر که برای نیازهای منحصر به فرد هر مشتری طراحی شده است، تجزیه و تحلیل می‌کنیم. هدف ما بهینه سازی حضور دیجیتالی مشتریان و کمک به آنها برای دستیابی به موفقیت در بازار رقابتی آنلاین است

طراحی اپلیکیشن

فیبی لند با مشاوره های تخصصی در زمینه ساخت اپلیکیشن موبایل برای شرکت ها، سازمان ها، صنایع خدماتی، و… راهکارهای کاربردی ارائه داده تا بتوانند در ارائه خدمات خود گام های موثرتری را بردارند . مشاوران ما متشکل از تیم متخصص و مجرب با سابقه کاری بالا بوده که بعد از بررسی ایده به بهترین نحو آن را به واحد اجرایی سپرده تا در سریع ترین زمان به شما تحویل داده شود.

طراحی وبسایت

در عصر حاضر، برای داشتن اعتبار و شناسنامه معتبر در گوگل، کمک به توسعه کسب و کار و نمایش خدمات و محصولات از طریق اینترنت، تیم طراحی سایت فیبی لند با استفاده از اصول و ضوابط کار، با بهترین استراتژی و با طراحی دقیق وبسایت  کمک به شما در داشتن بیشترین فروش و یا ارائه خدمات گسترده تر خواهد کرد.
با تیم ما آشنا شوید

با فیبیلندی ها آشنا شوید !

محمد محمدی
CEO
آرزویم همیشه این بود که بتوانم در دنیای وب به افراد زیادی کمک کنم و باعث رشد و پیشرفت کسب و کار های متعدد شوم ، روزی با دنیای دیجیتال مارکتینگ اشنا شدم و سر انجام این رویا با تاسیس فیبی لند در سال 1399 محقق شد و خوشحالم که تابحال توانسته ام کسب و کار های زیادی که با شیوه های سنتی پیش می رفتند را بروز کنم و باعث ارتقا انها در دنیای انلاین شوم هدف تیم فیبی لند از گذشته تابحال نجات کسب و کار ها بوده و خواهد بود
سینا اکبری
COO
به لطف خانواده پرتلاش فیبی لند، با افتخار همیشه خدماتی فراتر از انتظارات ارائه میدهیم و به آینده نگری، نوآوری و مشتری مداری متعهدیم. هدف ما همچنان ایجاد تاثیری بزرگ و مثبت در خلق رویکردهای نوآورانه برای افرادی است که به همراهی فییی لند نیاز دارند؛ من به عنوان مدیر ارشد شرکت فیبی لند به شما نوید یک همکاری پرقدرت و ارزشمند را میدهم.
علی دیمه
CTO
آرش شکیبایی
Application Development Chief
امیر حیدری
Website Development Chief
_

Reviews

_

نظرات مشتریان خوب ما

2
دکتر فرزانه ابراهیم پور
متخصص مغز و اعصاب

با تشکر از تیم فیبی لند که با خلاقیت و تخصص خود توانستند نوبت مطب من را سازماندهی کنند و اعتبار کارت شناسایی اینترنتی کلینیک را در سطح گوگل بالا ببرند.

1
مهندس مرتضی میرزایی
مدیر شرکت نورون

بسیار خوشحالم که در شهرم توانستم با تیم قدرتمندی که در زمینه برنامه نویسی و بازاریابی دیجیتال فعالیت می کنند همکاری کنم و کسب و کار اینترنتی خود را ارتقا دهم.

2
نگارگر سمیه رشیدی
مدیر آموزشگاه نگارگری

فروش دوره آنلاین در شبکه های اجتماعی با چالش های زیادی همراه است اما فیبی لند با طراحی یک وب سایت آموزشی خلاقانه و کامل توانست این چالش ها را به حداقل برساند.

مشاوره رایگان در جهت رشد کسب و کارتان

آخرین مقالات

  Placeholder

  ارور 511 احراز هویت شبکه (Network Authentication Required)

  ارور 511 زمانی که کاربر با این خطاها مواجه می‌شود، در بیشتر مواقع نمی ...
  Placeholder

  ارور 505 پروتکل HTTP پشتیبانی نمی‌شود (HTTP Version Not Supported)

  ارور 505 نشان دهنده این است که سرور با یک خطای داخلی یا پیکربندی نادرست ...
  Placeholder

  ارور 504 پایان زمان (Gateway Timeout)

  به صورت کلی این ارور زمانی رخ می دهد که به صورت موقت سرور در ...